čakáme na Vašé volanie!

+421 948 320 510

Dovoľte nám, aby sme Vás oboznámili s našou firmou. Skupina JOLA sa zaoberá s distribúciou dverí, okien, interiérových dverí, parkiet a podláh, a tiež s distribúciou  garážových brán. Zateplenie materiály sa nachádzajú v našej ponuke. Kvalitné a cenovo výhodné výrobky sú čoraz rozšírenejšie. Na trhu sa objavuje neustále viac dopytu po materiály na zateplenie.

Skupina JOLA  vznikla v roku 2001, a dôsledkom rozvoja k dnešnému dňu máme 37 obchodov v Maďarsku a na Slovensku.

Centrála spoločnosti sa nachádza v Szombathelyi (na západe Maďarska). Našou prioritou v súčasnosti je medzinárodné rozširovanie našich aktivít, sietí maloobchodov predaja produktov – dvere, okná, garážové brány, interiérové dvere, parkety, podlahy.

Našu pozornosť venujeme najmä Slovensku, lebo – pre naše veľké potešenie – zákazníkmi pohraničných predajni a obchodu v Štúrove sú často práve kupujúci zo Slovenska.

Samozrejme, potreby slovenských zákazníkov sa líšia od maďarských, preto sme sa rozhodli, že kvôli dosiahnutiu najvyššieho stupňa Vašej spokojnosti budeme venovať viacej pozornosti Vám, aby naše služby boli primerané presne k Vašim požiadavkám. Táto webová stránka slúži ako nástroj pre spoluprácu s Vami.

Jedným z cieľov tejto strán